Mio Mare: Mavi ile Beyazın Aşkı

0

Ege’nin rengi mavi, Bodrum’un rengi beyaz. Bu iki rengin aşk masalı Mio Mare’de yaşanıyor. Bodrum’un en güzel koylarından Akçabük’te doğal güzellik tasarımla buluştu, lokasyon ve dekorasyonun muhteşem buluşması ortaya Mio Mare’yi çıkardı.

DCIM103GOPRO

Bodrum tatil anlayışına kaliteli bir soluk getiren Mio Bianco’nun hemen yanına açılan Mio Mare, ünlü tasarımcı Halide Didem’in sihirli dokunuşlarıyla yeni bir Bodrum masalına mekân olacak gibi görünüyor.

Bodrum’un en güzel koylarından Turgutreis Akçabük’ün göz alıcı maviliğine sahip kum zeminli denizi Bodrum’u tanıyanların her zaman hayranlığını kazanmıştır. Mio Mare, Maldivler’i aratmayan bu eşsiz hemen kıyısında, odalarının penceresini bu eşsiz güzelliği açmak isteyenleri bekliyor.

1496905621__MG_9874_dri

Hiçbir yerde göremeyeceğiniz mimarisi Mio Mare’nin tatilini unutulmaz kılıyor. Kendi beach’i, her şey dahil sistem tatili bir kenara denizin hemen kıyısındaki odalar kendinizi çok özel hissettirecek.

Mio Mare’nin tasarımcısı Halide Didem otelin tasarımıyla ilgili, “Bodrum’un en güzel koylarından birinin konumuna uygun bir mimariyle yerleşmiş bir otel Mio Mare. Bu eşsiz lokasyondan ilham aldık ve dekorasyonu tamamen doğaya uygun yaptık” diyor…

1496905503__MG_0281_dri

SADE, ŞIK VE RAHAT…

Bodrum’u kucaklayan Ege’nin tam merkezindesiniz ve size bir sahil kasabasının huzurunu vaat ediyor Mio Mare…

Halide Didem tasarımını şu cümlelerle özetliyor;

“Ege’nin mavisine uyum sağlayacak Beyazlar, kum renkleri, ham ahşaplar, doğal kumaşlar kullandığımız otantik renkli dokunuşlar dekorasyonun ana hatlarını oluşturdu. Genel mekânlarda birkaç özel antika mobilya ve aksesuarı kullandık… Bu özel parçalar doğal malzeme, beton ve ham ahşaplarla oluşturulan mobilyalarla sentezlendi ve ortaya rahatlığın yanısıra şıklık ve karakter kazandırılmış bir otel çıktı”

1496905352_MARE_LOBY1

Farklı bir Bodrum deneyimi…

Hem Bodrum’un biraz daha sakin tarafını görmek hem de Bodrum’un o hareketli yanına uzak kalmak istemiyorsanız Mio Mare’yle beyaz ve mavinin aşkına tanık olabilirsiniz.

#MioMare , #Ege, #Bodrum, #AşkMasalı, #TurgutreisAkçabük

Comments

comments